O nas

Antrakt Club to wymarzone miejsce dla dla 30, 40, -latków z muzyką lat 80”90”, hitami z pierwszych miejsc list przebojów przeplatanych z polską muzyką taneczną .

Klub położony jest w ścisłym centrum miasta na ul. Zachodniej 95 przy Teatrze Nowym, między ul. Piotrkowską a Manufakturą . Mieści się on w zabytkowej, wyjątkowej kamienicy co sprawia że oryginalne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z eleganckim wystrojem czynią to miejsce jednym z najbardziej stylowych miejsc w Łodzi. Oryginalność i klimat tego miejsca podkreślają obrazy wiszące na ścianach, kryształowe żyrandole i kinkiety oraz lustra w stylowych, złotych ramach oraz kanapy w stylu Ludwika XIV nadają temu miejscu jedyny w swoim rodzaju klimatyczny blask. Antrakt Club składa się z pięciu sal . Sala wyciszona z widokiem na parkiet i bar - gdzie każdy z naszych gości może porozmawiać w kameralnej atmosferze, spróbować naszych specjałów z wyjątkowej oferty cateringowej ( zachęcamy do zamówień cateringu przy rezerwacji mailowej , telefonicznej lub bezpośrednio na miejscu w klubie ).

Posiadamy dużą ilość miejsc siedzących i stolików które zapewniają naszym gościom wyjątkowy komfort na wszystkich salach .

Dancefloor - "sala taneczna" - odpowiedni profesjonalny sprzęt grający , nagłaśniający oraz oświetlenie zapewnia przyjemną zabawę . Sala barowa (wyciszona) - posiada wyjątkowo niepowtarzalny, długi, elegancki bar, który wzorowany jest sceną teatralną , a teatralne oświetlenie wprowadza naszych gości w wyjątkowy klimat tego miejsca .

W 2017 roku powiększyliśmy klub o dwie sale VIP , które pomieszczą grupy zorganizowane do 40 i 100 osób . Utrzymane są nadal w klimacie teatralnym o jeszcze wyższym standarcie . Surowość cegły przełamana jest aksamitnymi czarnymi kotarami, ciepła dodają czarne kryształowe żyrandole i kinkiety, a całość dopełniają podłogi w kształcie szachownicy. Sale posiadają lustra weneckie , aby w spokojniejszej atmosferze uczestniczyć w zabawie. Obie sale nadają się idealnie pod imprezy zamknięte okolicznościowe typu spotkania firmowe, urodziny, imieniny, wieczory kawalerskie i panieńskie. Sale posiadają oddzielną toaletę i osobne wejście od ulicy Więckowskiego . Lokal jest w pełni klimatyzowany. Dzięki czemu każdy z naszych gości będzie czuł się komfortowo ( każda z sal posiada osobną wentylację i klimatyzację co zapewnia jak najlepsze warunki adaptacyjne dla naszych gości ). Proponujemy Państwu wyjątkowe koktajle będące w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Posiadamy bardzo szeroki wybór alkoholi, a nasza wykwalifikowana obsługa jest w stanie obsłużyć najbardziej wymagających gości. Współpracujemy Naszym zdaniem tylko z najlepszymi Dj'ami w Polsce. Zapewniamy profesjonalną ochronę. Bezpieczeństwo oraz wyjątkowe traktowanie naszych gości jest dla nas priorytetem.

Klub pomieści max ok. 400 osób, a my sprawiamy żeby każdy czuł się u nas wyjątkowo. Antrakt Club to ekskluzywne miejsce dla ludzi dojrzałych, ceniących sobie dobry smak, klimat, styl i elegancję. Goście naszego klubu stanowią w większości osoby powyżej 21 roku życia, którzy cenią sobie elegancję we wszystkich jej wymiarach. Klimat , wyjątkowy wystrój , atmosfera tworzona przez Naszych Gości i personel , bezpieczeństwo dobra muzyka, wyjątkowe drinki to elementy które wyróżniają nas na mapie najlepszych klubów w Polsce.

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych min. takich jak urodziny, imieniny, wieczory panieńskie, kawalerskie , przyjęcia ślubne, imprezy świąteczne: wigilie, Wielkanoce oraz spotkania szkolne: fuksówki, studniówki, 18stki, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, seminaria, prezentacje, pokazy, wernisaże, imprezy tematyczne i wiele innych. Jesteśmy w stanie zagospodarować naszą przestrzeń wedle Państwa życzenia. Jesteśmy również organizatorami wydarzeń z zakresu szeroko pojętej kultury, tj. występy stand up, kabarety, koncerty, nagrywanie materiałów reklamowych telewizyjnych, filmowych , seriali , wystawy sztuki, pokazy mody, sesje zdjęciowe, jam session i wiele innych ciekawych, wartych uwagi wydarzeń.

Posiadamy możliwość wynajęcia całego lokalu lub jego części w dowolnym wolnym terminie (w każdy dzień tygodnia). Istnieje możliwość telefonicznej lub mailowej rezerwacji. Posiadamy bogatą ofertę cateringową, która precyzyjnie dopasowana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych gości. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom każdy rodzaj rozrywki dopasowany do charakteru poszczególnej imprezy. W swoim wyposażeniu posiadamy specjalne stoliki i krzesła, które zapewniają profesjonalną obsługę imprez cateringowych. Dopasowując się do każdego rodzaju imprezy jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Posiadamy dwie sale VIP , które pozwalają na zorganizowanie odizolowanego występu np. chippendalesów i striptizerek. Jesteśmy w stanie zorganizować wszelkiego rodzaju show. Wynajem, rezerwacja klubu może obejmować: rezerwację stolików , obsługę baru , obsługę kelnerską , obsługę szatni , ochronę , wynajem operatora świateł , D.J-ów . Do dyspozycji naszych gości posiadamy najwyższej klasy sprzęt grający, specjalistyczne nagłośnienie przystosowane do koncertów, karaoke, mikrofony umożliwiające śpiewanie kilku osób jednocześnie, najnowocześniejsze rzutniki, monitory pozwalające na zrobienie profesjonalnych prezentacji w wybranych miejscach. Zapewniamy możliwość wynajęcia open bar’u po wcześniejszym opłaceniu średniego rachunku lub według remanentu.

Antrakt Club jest czynny: w piątek i sobotę. Od godz. 20:00 do ostatniego gościa…