Wydarzenia

31
marzec

Wieczory Kawalerskie

Wieczory Kawalerskie

Najlepsze WIECZORY KAWALERSKIE w Łodzi tylko w Antrakcie ! ! !

Organizujemy imprezy już prawie 8 lat. Dzięki temu wynegocjowaliśmy niespotykane stawki hurtowe firm współpracujących np. tancerek zachowując niezmiennie wysoką jakość. W efekcie Ty płacisz mniej. W dobrej cenie, która świetnie spełnia oczekiwania zapracowanych Świadków z których zdejmujemy cały ciężar ciężkiej pracy organizacyjnej. Od tego czasu pomogliśmy grubo ponad 1000 świadków i uszczęśliwiliśmy tyle samo kawalerów. I tak trwamy już prawie 8 lat z naszym szefem, który wciąż osobiście nadzoruje organizację każdej imprezy . Ponad 50% naszych klientów jest 'z polecenia' znajomych, a wszystkie zdjęcia grup i filmy na stronie są prawdziwe, abyście widzieli dokładnie za co płacicie. Najbardziej popularne atrakcje organizujemy sami, więc możemy zaproponować Wam jeszcze lepszą cenę. Tych atrakcji nie znajdziesz nigdzie indziej. Mamy na nie wyłączność. Macie pewność że impreza się odbędzie, a tancerka przyjedzie. Nie jest to wcale oczywiste o czym możesz się przekonać zamawiając tancerkę 'prywatnie' za podobną lub wyższą cenę... Współpracujemy z  najpiękniejszymi i najlepszymi tancerkami !

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety dostosowane do każdej ilości osób na ten ostatni wieczór w stanie wolnym ;)

W super cenie za super jakość , przepyszne przekąski , napoje , odlotowe drinki przygotowane przez piękne , miłe , sympatyczne barmanki, występ profesjonalnych tancerek najseksowniejszych w Łodzi - którzy dla Naszych gości przygotowały mega super występ w atrakcyjnej cenie !

Bezpośredni numer telefonu do menadżerki 508 872 366

Zobacz Naszą galerię zdjęć z ostatniego weekendu ...

Jak WIECZÓR KAWALERSKI , to tylko w Antrakcie ! :)

Wstecz