Wydarzenia

28
czerwiec

Wieczory Panieńskie

Wieczory Panieńskie

Najlepsze WIECZORY PANIEŃSKIE w Łodzi tylko w Antrakcie ! ! !

Organizujemy imprezy już prawie 9 lat. Dzięki temu wynegocjowaliśmy niespotykane stawki hurtowe firm współpracujących np. Chippendales zachowując niezmiennie wysoką jakość. W efekcie Ty płacisz mniej. W dobrej cenie, która świetnie spełnia oczekiwania zapracowanych Świadków z których zdejmujemy cały ciężar ciężkiej pracy organizacyjnej. Od tego czasu pomogliśmy grubo ponad 1000 świadków i uszczęśliwiliśmy tyle samo Pań. I tak trwamy już prawie 9 lat z naszym szefem, który wciąż osobiście nadzoruje organizację każdej imprezy . Ponad 50% naszych klientów jest 'z polecenia' znajomych, a wszystkie zdjęcia grup i filmy na stronie są prawdziwe, abyś widział dokładnie za co płacisz. Najbardziej popularne atrakcje organizujemy sami, więc możemy zaproponować Wam jeszcze lepszą cenę. Tych atrakcji nie znajdziesz nigdzie indziej. Mamy na nie wyłączność. Macie pewność że impreza odbędzie się, a tancerz przyjedzie. Nie jest to wcale oczywiste o czym możesz się przekonać zamawiając tancerza 'prywatnie' za podobną lub wyższą cenę. Współpracujemy z  najlepszymi i najprzystojniejszymi chippendales !

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety dostosowane do każdej ilości osób na ten ostatni wieczór w stanie wolnym ;)

W super cenie za super jakość , przepyszne przekąski , napoje , odlotowe drinki przygotowane przez przystojnych , przemiłych barmanów , występ profesjonalnych tancerzy najseksowniejszych w Łodzi - którzy dla Naszych gości przygotowali mega super występ w atrakcyjnej cenie !

Bezpośredni numer telefonu do menadżerki 508 872 366

Jak WIECZÓR PANIEŃSKI , to tylko w Antrakcie ! :)

Wstecz