Wydarzenia

11
styczeń

Karnawał 2019

Karnawał  2019

Karnawał teoretycznie zaczyna się 6 stycznia , a kończy 6 marca ( obejmuje czas między świętem Trzech Króli a Środą Popielcową ) … Karnawał, mięsopusty czy zapusty - to idealny moment na dobrą zabawę w gronie rodzinnym , przyjaciół , znajomych oraz doborowym towarzystwie gości Antrakt Club ! Jest to czas, kiedy można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. W tym roku ten dzień wypada w niedzielę, a w Antrakcie w piątek 11 stycznia  2019 będzie trwał 46 dni do ostatniej soboty karnawału 2 marca 2019r . Łącznie w tym czasie wypada 8 weekendów, podczas których będzie można spędzić czas na hucznych zabawach , balach , karnawałowym szaleństwie na parkiecie ANTRAKTU ! W czwartek , piątek i sobotę od godz.18.00 do ostatniego gościa ... To czas w roku, kiedy organizowane są najbardziej kolorowe, huczne zabawy i bale przebierańców. Najbardziej znane i jednocześnie najbardziej widowiskowe są  karnawał w Rio de Janeiro oraz karnawał wenecki , a w Łodzi najbardziej szalony i zabawowy  w klubie Antrakt : 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na weekendy KARNAWAŁOWE wszystkich , którzy uwielbiają , kochają muzykę Sambe , Lambade  muzykę Latino oraz jedną z najlepszej muzyki lat 70’80’90’ , hity z pierwszych miejsc przebojów , disco polo i karaoke wydaniu  jednych z najlepszych D.J. specjalizujących się w tej muzyce …

D.J. Fresh Marcin Kowalski Kowalski ( znany min. z takich klubów/ dyskotek łódzkich jak DAGOR , Dublin Pub  )

Okres ten to czas zabawy , tańców i powszechnej radości … Osoby przebrane , ubrane w maski karnawałowe , którzy przyjdą do godziny 22.00 wejście FREE i super mega welcom drink karnawałowy przy barze gratis !!! 

Serdecznie zapraszamy w każdy czwartek , piątek i sobotę do wyśmienitej zabawy w doborowym towarzystwie osoby ceniące sobie super klimat , bezpieczeństwo i niesamowitą muzykę !!!


Wstecz