Klub

Antrakt Club

Antrakt Club to najlepszy klub w Łodzi dla 20, 30, 40 -latków z muzyką lat 70”80”90”, hitami z pierwszych miejsc list przebojów i polskimi szlagierami !!!

Klub położony jest w ścisłym centrum miasta (na ul. Zachodniej 95 przy Teatrze Nowym, między ul. Piotrkowską a Manufakturą).Mieści się on
w zabytkowej, wyjątkowej kamienicy co sprawia że oryginalne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z eleganckim wystrojem czynią to miejsce jednym z najbardziej stylowych miejsc w Łodzi. Oryginalność i klimat tego miejsca podkreślają obrazy, które można nie tylko zobaczyć na ścianach, ale także na sufitach i podłogach. Żyrandole, kryształowe kinkiety i lustra w stylowych, złotych ramach oraz kanapy w stylu Ludwika XIV nadają temu miejscu jedyny w swoim rodzaju klimatyczny blask. Antrakt Club składa się z trzech sal.
Sala vip - gdzie każdy z naszych gości może porozmawiać w kameralnej atmosferze, spróbować naszych specjałów z wyjątkowej kuchni Antrakt (zachęcamy do zamówień cateringu przy rezerwacji telefonicznej lub na miejscu w Klubie przed imprezą). Posiadamy dużą ilość miejsc siedzących i stolików które zapewniają naszym gościom wyjątkowy komfort.
Dancefloor - "sala taneczna" - zapewniamy najnowocześniejszy sprzęt oraz oświetlenie. Posiadamy również wysokiej klasy sprzęt dostosowany do karaoke.
Sala barowa (wyciszona) - posiada wyjątkowo niepowtarzalny, długi, elegancki bar, który wzorowany jest sceną teatralną. Nowoczesne oświetlenie wprowadza naszych gości w wyjątkowy klimat tego miejsca. Lokal jest w pełni klimatyzowany. Dzięki czemu każdy z naszych gości będzie czuł się komfortowo (każda z sal posiada osobną wentylację i klimatyzację co zapewnia jak najlepsze warunki adaptacyjne dla naszych gości). Proponujemy Państwu wyjątkowe koktajle będące w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Posiadamy bardzo szeroki wybór alkoholi, a nasza wykwalifikowana obsługa jest w stanie obsłużyć najbardziej wymagających gości. Współpracujemy tylko z najlepszymi Dj'ami w Polsce. Zapewniamy profesjonalną ochronę. Bezpieczeństwo oraz wyjątkowe traktowanie naszych gości jest dla nas priorytetem. Klub pomieści do 400 osób, a my sprawiamy żeby każdy czuł się u nas wyjątkowo. Antrakt Club to ekskluzywne miejsce dla ludzi dojrzałych, ceniących sobie dobry smak, klimat, styl i elegancję. Goście naszego klubu stanowią w większości osoby powyżej 21 roku życia, którzy cenią sobie elegancję we wszystkich jej wymiarach. Dobra muzyka, wyjątkowe drinki przyrządzone przez naszą wykwalifikowaną obsługę, bezpieczeństwo zapewnione przez naszą profesjonalną ochronę to elementy które wyróżniają nas na mapie najlepszych klubów w Polsce.
Imprezy

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez okolicznościowych. Organizujemy: urodziny, imieniny, wieczory panieńskie, przyjęcia ślubne, imprezy świąteczne: wigilie, Wielkanoce oraz spotkania szkolne: fuksówki, studniówki, 18stki, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, seminaria, prezentacje, pokazy, wernisaże, imprezy tematyczne i wiele innych. Jesteśmy w stanie zagospodarować naszą przestrzeń wedle Państwa życzenia. Jesteśmy również organizatorami wydarzeń z zakresu szeroko pojętej kultury, tj. występy stand up, kabarety, koncerty, nagrywanie materiałów reklamowych telewizyjnych, wystawy sztuki, pokazy mody, sesje zdjęciowe, jam session i wiele innych ciekawych, wartych uwagi wydarzeń. Posiadamy możliwość wynajęcia całego lokalu lub jego części w dowolnym wolnym terminie (w każdy dzień tygodnia). Istnieje możliwość telefonicznej lub mailowej rezerwacji. Posiadamy bogatą ofertę cateringową, która precyzyjnie dopasowana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych gości. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom każdy rodzaj rozrywki dopasowany do charakteru poszczególnej imprezy. W swoim wyposażeniu posiadamy specjalne stoliki i krzesła, które zapewniają profesjonalną obsługę imprez cateringowych. Dopasowując się do każdego rodzaju imprezy jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Posiadamy możliwość zasłonięcia kotar, które pozwalają na zorganizowanie odizolowanego występu np. chippendalesów i striptizerek. Jesteśmy w stanie zorganizować wszelkiego rodzaju show.
Wynajem, rezerwacja klubu może obejmować:

  •     rezerwację stolików
  •     obsługę baru
  •     obsługę kelnerską
  •     obsługę szatni
  •     ochronę
  •     wynajem operatora świateł
  •     D.J-ów

Do dyspozycji naszych gości posiadamy najwyższej klasy sprzęt grający, specjalistyczne nagłośnienie przystosowane do koncertów, karaoke, mikrofony umożliwiające śpiewanie kilku osób jednocześnie, najnowocześniejsze rzutniki, monitory pozwalające na zrobienie profesjonalnych prezentacji w wybranych miejscach. Zapewniamy możliwość wynajęcia open bar’u po wcześniejszym opłaceniu średniego rachunku lub według remanentu.

Antrakt Club jest czynny: czwartek, piątek i sobotę. Od godz. 18.00 do ostatniego gościa…

CZWARTKI: KAROKE
dyskoteka na życzenie, polska muzyka, disco polo

PIĄTKI SOBOTY: DISCO FEVER NIGHT
gorączka piątkowej i sobotniej nocy, muzyka lat 70’ 80’ 90', przy hitach z pierwszych miejsc list przebojów i polskich szlagierach

IMPREZY ZAMKNIĘTE: OKOLICZNOŚCIOWE
firmowe, świąteczne, urodzinowe, imieninowe, wieczory panieńskie i kawalerskie

SUPER PROMOCJA dla 18- stkowiczów !!!

***
Praca – barmanki, kelnerki, szatniarze, ochrona, D.J. menadżerowie w każdy czwartek rozmowy kwalifikacyjne o godz. 19.00 z aktualnym CV + zdjęcie.